Focení těch nejmenších

Asi každý rodič vidí ve svém dítku to nejrozkošnější stvoření. Ať už je to právě narozené miminko nebo občas nanervyjdoucí teenager. A děti rostou opravdu rychle. Proto je tak moc důležité zachytit každý okamžik vývoje těch nejmenších. Třeba na krásných snímcích, které se nám společně jistě podaří vytvořit.

Newborn focení je mou oblíbenou aktivitou a jako několikanásobná maminka moc dobře vím, jak náročné mohou tyto chvíle být. Ať už pro právě narozené miminko, jež má své potřeby, nebo pro jeho rodiče. Vím, že ti nejmenší z nás se řídí svým vlastním časem a nic se nedá uspěchat. Ti o maličko větší zase mají svou hlavičku a ateliérové focení je zkrátka moc nebere. Nemusíte se tedy bát náročného focení, trpělivost mi nechybí a děti miluji. Ráda se tedy focením přizpůsobím nejen vašemu času, ale právě denním aktivitám i vzdorům těch nejmenších. Ať už budeme fotit na louce plné krásných květů, v ateliéru nebo dáte přednost pohodlí vašeho domova, můžete se těšit na krásné snímky a momentky, které vám i po létech budou připomínat tyto pomíjivé chvilky.

S radostí tedy přijedu přímo za vámi domů. Vy i miminko tak budete mít dostatek pohodlí, což se promítne i na výsledných fotografiích. A nebojte, veškeré rekvizity si samozřejmě vezmu s sebou. Miminko tak můžeme vyfotit nejen v roztomilých oblečcích, ale také v přírodním košíčku či na krásné kožešince nebo třeba úplně nearanžovaně dle aktuálních možností. Což se dá ovšem zrealizovat také v mém ateliéru či za příznivého počasí třeba na vaší zahradě. A lokalitou také vázána nejsem. Přestože je pro mne nejdůležitější newborn focení Ostrava, Frýdek-Místek, Opava a přilehlé okolí, ráda se za vámi rozjedu třeba na konec naší krásné země.