Rodinné focení

Co může být krásnějšího, než společně přibít hřebíček, na kterém se bude vyjímat vaše společná rodinná fotografie? A ne jen tak nějaká. Skutečná rodinná fotografie musí odrážet vaše city, rodinné pouto a po další roky vám při pohledu na ni zkrátka ukápne nějaká ta slzička. Slzička štěstí.

A to se bohužel při vzpomínce na nucené úsměvy v ateliérech tak často nestává. Zkuste se mnou zažít rodinné focení jinak. Nejde jen o vás a vaše dítka, ale zejména o sílu okamžiku a zachycené nenucené emoce. Vypravme se spolu do lesa, na rozkvetlou letní louku nebo na vaše oblíbené místo. Užijme si hromadu zábavy a z toho všeho pořidíme společně krásné a nezapomenutelné chvíle, ať už půjde o momentky, klasické či tématické fotografie.

Samozřejmě ovšem ne každé roční období nabízí možnost venkovního focení pro celou rodinu. Nabízím tedy také pohodové chvíle strávené v mém ateliéru, ve kterém si užijete hromadu legrace se zapůjčenými či vlastními rekvizitami nebo nad šálkem výborného čaje, při vánočním, velikonočním, narozeninovém a jiném focení pro vás či vaše blízké.