Těhotenské focení …

Ačkoliv se těhotenství leckdy může zdát jako opravdu náročné, je očekávání příchodu miminka jedno z nejkrásnějších období ve vašem životě. A rozhodně se jedná o životní etapu, kterou je potřeba si zachovat v mysli alespoň krásnými fotografiemi.

Těhotenské fotografie pro nastávající maminky připravuji již několik let. Patříte mezi dobrodružné povahy, které se nezaleknou deště či sněhu, nebo naopak máte všeho nad hlavu a raději si potrpíte na rodinnou domácí atmosféru? Neváhejte mě oslovit. Ať už spolu budeme fotit v jakémkoliv prostředí, postarám se o klid i velice důležitou pohodu. A výsledné těhu fotografie budou vždy zkrátka originální.

Pokud budete mít zájem, ráda s vámi budu i o něco déle. Již několika maminkám jsem totiž pomohla zachytit také krásný den, kdy se jejich děťátko chystalo na svět. Ačkoliv na mnoho lidí stále ještě porodní fotografie mohou působit kontroverzním dojmem. Jedná se však o krásný a přirozený okamžik neskutečného štěstí a silných emocí, které si stále více nastávajících maminek chce uchovat také ve formě fotografií. A i ty mohou být krásné, decentní a něžné. Zachytím zkrátka jen ty okamžiky, které si spolu dříve probereme a domluvíme.